کد خبر: 1124

تاریخ انتشار: شهریور ۴, ۱۳۹۸

مجمع انتخابات هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کهگیلویه وبویراحمدتشگیل و رییس هیات مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران با حضور مظلومی رئیس فدراسیون ،علوی مدیر کل ،اعضای مجمع ،انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد برگزار و اسماعیل عباسی با کسب ۷ رای از مجموع ۱۱ رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد . در مجمع انتخابات […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران با حضور مظلومی رئیس فدراسیون ،علوی مدیر کل ،اعضای مجمع ،انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد برگزار و اسماعیل عباسی با کسب ۷ رای از مجموع ۱۱ رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات نابینایان و کم بینایان کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد .

در مجمع انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان استان که با حضور مظلومی رئیس فدراسیون ،علوی مدیر کل ،معاون توسعه ورزش ،حراست اداره کل و اعضای مجمع انتخابات این هیات در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،پس از رای گیری ،اسماعیل عباسی با کسب ۷ رای از مجموع ۱۱ رای سکاندار هیات نابینایان و کم بینایان استان شد.

توجه به اصل آموزش ،استعداد یابی ،برگزاری کارگاه های توجیهی ویژه مربیان ،داوران و ورزشکاران ،توسعه زیر ساخت این هیات در شهرستانها ،راه اندازی هیات ها در شهرستانها ،سرکشی از هیات های شهرستانها ،اعزام ورزشکاران به رقابتهای کشوری ،برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی ،تعامل با ادارات در حمایت از این هیات از مهمترین برنامه های اسماعیل عباسی رئیس جدید این هیات بود.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان استان گفت :ورزش کهگیلویه وبویراحمد سیر صعود ی در کشور گرفته است و این  دستاورد مهم را مدیون حمایت و پیگیریهای استاندار ، معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می دانم.

 

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که در مجمع انتخابات هیات نابینایان و کم بینایان استان سخن می گفت ،ضمن تشکر از حضور مظلومی جانبازسرافراز کشور و رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشوردر استان تقدیر و حضور وی را مایه افتخار و مبهات ورزش استان خصوصا اعضای مجمع ذکر کرد.

 

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از مسئولیت سنگین در این هیات با توجه به وضعیت جسمی ورزشکاران نابینا و کم بینای استان خبر  و از عباسی رئیس جدید هیات نابینایان و کم بینایان خواست در جهت توسعه و ارتقای این رشته با توجه به ظرفیت و پتانسیل خوب ورزشکاران تلاش کند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  از تلاشها و اقدامات و برنامه های سرپرست  قبلی این هیات در جذب ورزشکاران و قهرمانان و اعزام  به رقابتهای قهرمانی کشور و کسب مدال های ارزشمند و افتخار آفرین ورزشکاران تقدیر و افزود :ورزش کهگیلویه وبویراحمد سیر صعودی در کشور گرفته و این مهم در سایه حمایت های کلانتری  ،معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بدست آمده است .

 

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از حمایت ها و پیگیرهای کلانتری استاندار استان تقدیرو از کسب مقام های ارزشمندان ورزش استان در رشته های دوچرخه سواری ،کونگفو ،وزنه برداری در المپیاد استعداد های برتر کشور خبر داد.

 

علوی ،سامان پاکباز ملی پوش استان را از مفاخر ورزش کهگیلویه وبویراحمد ذکر و خواستار تعامل بیشتر هیات با ادارات شهرستانها ،اداره کل و فدراسیون شد.

 

محمد رضا مظلومی ،رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج از کسب ۱۵ مدال طلا ،نقره و برنز ملی پوشان  این فدراسیون در رقابتهای آسیایی جاکارتا خبر و گفت :کسب رتبه  سوم ملی پوشان این فدراسیون در آسیا از افتخارات ورزش کشور و این فدراسیون می باشد.

 

مظلومی ،رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور که در مجمع انتخابات هیات کهگیلویه وبویراحمد سخن میگفت افزود:برگزاری ۲۹ مسابقه قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان ،جوانان ،بزرگسالان و پیشکسوتان از دیگر دستاوردهای این فدراسیون می باشد .

 

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور اظهار داشت :کار کردن با این ورزشکاران می بایست با عشق باشد ،ورزشکاران نابینا نیازمند حمایت و توجه بیشتر دارند.

 

این مقام مسئول در فدراسیون نابینایان کشور ازاختصاص ۱۰ سالن ورزشی ویژه نابینایان و کم بینایان در کشور خبر و تصریح کرد :ورزشکاران این فدراسیون نیازمند سالن اختصاصی می باشند.۲۱ هیات استان فاقد سالن تخصصی ویژه این ورزشکاران می باشند.

 

 

مظلومی ،از پوشش  ۴۰۰۰ ورزشکار این فدراسیون در کشور خبر و بیان داشت :دو رشته جدید اسکی و بولینگ به رشته های این فدراسیون اضافه می شود.

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه