کد خبر: 1191

تاریخ انتشار: شهریور ۲۷, ۱۳۹۸

مراسم تکریم و معارفه قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مراسم تکریم و معارفه قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.   قباد مبشری مدیرکل کمیته امدادکمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: مسئولیت‌ها و پستهای دنیوی گذرا و محل آزمایش و امتحان انسان است و آنچه پایدار است […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مراسم تکریم و معارفه قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

قباد مبشری مدیرکل کمیته امدادکمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: مسئولیت‌ها و پستهای دنیوی گذرا و محل آزمایش و امتحان انسان است و آنچه پایدار است ذات باری‌تعالی و اعمال نیکی است که ما انجام می‌دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه همه ما امدادگران در هر پست و مقامی باید با تعامل و دوستی در فکر خدمت به نیازمندان باشیم، افزود: مهم این است که ما مجموعه امدادگران در کنار هم و برای هم احترام قائل شویم و هر کاری که انجام می‌دهیم در جهت رضایت خداوند متعال و رضایت مردم نیازمند باشد.

 

شایسته ذکر است در این مراسم، علی‌اصغر قلی پور از طرف رئیس کمیته امداد، به‌عنوان قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات ارسلان جلال فرد قائم‌مقام پیشین این نهاد تقدیر شد.

 

قلی پور از جانبازان جنگ تحمیلی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دارای سوابقی از جمله بخشدار و فرماندار باشت، دو دوره عضو شورای اسلامی شهرستان گچساران، سه دوره عضو شورای اسلامی شهرستان باشت، فرمانده پایگاه مقاومت و گردان عاشورا، عضو شورای حل اختلاف، دارای سوابق علمی و پژوهشی و مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد استان است.

 

 

 

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه