کد خبر: 1206

تاریخ انتشار: مهر ۱, ۱۳۹۸

حضور سرزده مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه وبویر احمد در گچساران وجریمه متخلفین بازار/مغازه داران کرکره ها را پایین کشیدندو در رفتند/تصاویر

به گزارش صدای گچساران صبح امروز مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان این نهاد و رئیس تعزیرات حکومتی گچساران و بازرسین اصناف و صنعت و معدن به طور سرزده از بازار خیابان بلادیان تا هلال احمر را سرکشی و متخلفین رااعمال قانون نمودند. آن چیز که بیشتر از همه مشهود […]

به گزارش صدای گچساران صبح امروز مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از کارکنان این نهاد و رئیس تعزیرات حکومتی گچساران و بازرسین اصناف و صنعت و معدن به طور سرزده از بازار خیابان بلادیان تا هلال احمر را سرکشی و متخلفین رااعمال قانون نمودند.

آن چیز که بیشتر از همه مشهود بود عدم درج قیمت ها بر روی اجناس بود و بسیاری از واحد های صنفی اجناس خود را بیشتر از مبلغ فاکتور و سود مصوب به فروش می رسانند.در این بین شهروندان به صورت رودرو گلایه های خود از مدیریت بازار را شهرستان را به گوش مدیرکل تعزیرات حکومتی استان رسانند .

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از دهم شهریور ماه تا دهم مهر ماه سرکشی ها ادامه خواهد داشت افزود:در این طرح کیف وکفش و نوشت افزار دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد که گشت های مشترک که جز وظایف ذاتی اتاق اصناف و بازرسین صنعت و معدن و تجارت بوده انجام شده است وفرم ها را تهیه و ارسال می کنند .

براتعلی صالحی به تشدید گشت های مشترک پرداخت و گفت:رئیس شعبه تعزیرات حکومتی در گچساران در گشت ها حضور خواهند داشت و بررسی خواهند نمود و در مدت زمان زیر ده روز به پرونده های متخلفین رسیدگی می شود و باتوجه به اینکه بنده مدت زیر سه ماه است وارد این استان شده ام دو بار در گچساران حضور پیدا کرده و بازار را رصد نمودم و از دیروز به صورت نامحسوس با معاونت اجرایی .،مدیر روابط عمومی ،حراست بازار را رصد کرده و متخلفین را اعمال قانون نمودیم و امروز از دوستان صنعت و معدن و اتاق اصناف تقاضا کردیم که در گشت مشترک حضور داشته باشند که متاسفانه مشکلات وجود دارد که ان شاءالله برطرف خواهد شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد:تعداد ۸۳ مورد بازرسی از سطح شهر گچساران داشتیم که تعداد ۷۲ مورد فرم گزارش تخلف تنظیم و به تعزیرات حکومتی ارسال شده و مورد بررسی قرار گرفت که جرایم آن بعد ها اعلام خواهد شد.

صالحی تعداد تخلفات ثبت شده درگچساران از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۷۲ مورد عنوان کرد و افزود:۶۵۹ مورد فرم گزارش به تعزیرات حکومتی ارسال شده که ۶۷۲ مورد منتهی به رای شده و بالغ بر ۳ میلیارد ریال جزای نقدی و ضبط کالا و خودرو در بحث قاچاق و نصب پارچه بر سر در مغازه ها به جهت اعمال قانون را داشتیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این شهرستان در مسیر شهرهای مرزی قرار دارد بخشی از زندگی مردم را خودروهای شوتی به خطر انداخته اند و مشکل ایجاد کرده اند که در کوتاه ترین زمان ممکن سعی خواهیم کرد موضوع با همکاری دستگاه های انتظامی و امنیتی بررس نماییم.

براتعلی صالحی در پاسخ به سوال این پایگاه خبری مبنی بر اعلام گزارشات مردمی گفت:ما سامانه تعزیرات حکومتی ۱۳۵ و ۱۲۴ در سازمان صنعت و معدن و تجارت را داریم که موظف به پاسخ گویی مردمی هستیم.

پس از بازرسی از چند واحد صنفی تعدادی از کسبه که از حضور مدیر کل تعزیرات اطلاع پیدا کردند کرکره محل کسب را پایین کشیدند و در رفتند.

انتهای پیام/گزارش و تصاویر : صالح الماسی

 

 

ما را دنبال صدای گچساران
Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه