کد خبر: 1209

تاریخ انتشار: مهر ۱, ۱۳۹۸

سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان گچساران آغاز شد

زنگ بازگشایی مدارس در گچساران به صدا درآمد سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان گچساران آغاز شد. در مراسمی که به همین مناسبت روز دوشنبه به صورت نمادین در دبیرستان متوسطه دوره اول حضرت زینب(س) برگزار شد زنگ مهر حسینی با حضور مسئولان و متولیان […]

زنگ بازگشایی مدارس در گچساران به صدا درآمد

سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان گچساران آغاز شد.

در مراسمی که به همین مناسبت روز دوشنبه به صورت نمادین در دبیرستان متوسطه دوره اول حضرت زینب(س) برگزار شد زنگ مهر حسینی با حضور مسئولان و متولیان آموزش و پرورش شهرستان گچساران نواخته شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در این زمینه به خبرنگاران گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید حدود ۲۳ هزار  و ۵۰۰دانش آموز در این شهرستان به کلاس درس می روند.

ایوب مقیمی افزود: این دانش آموزان در حدود ۲۳۹ آموزشگاه با حدود ۸۴۸ کلاس درس حاضر شده اند و آموزش و پرورش شهرستان با حدود یک هزار  و ۷۰۰نیرو به امر تعلیم و تربیت آنان در سال جدید تحصیلی می پردازد.

وی ادامه داد: از مجموع دانش آموزان شهرستان، ۲ هزار و ۳۵۰ نفر، دانش آموزان كلاس اولی هستند.

گفتنی است در نخستین روز ماه مهر درهای بوستان های دانش در مناطق مختلف شهرستان گچساران گشوده شد و دانش آموزان با شور و نشاط روانه مدارس شدند تا سال تحصیلی دیگری را آغاز كنند.

امروز خیابان های شهرستان گچساران شاهد جنب وجوش خاصی بود و دانش آموزان با لباس های متحدالشكل وارد مدرسه ها شدند.

ترافیك در خیابان ها بر خلاف روزهای تابستانی از ساعات شش و نیم صبح در خیایان های شهر گچساران آغاز شد

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه