کد خبر: 1215

تاریخ انتشار: مهر ۱, ۱۳۹۸

هفده نفر از نفرات  برتر مسابقات قرآن کریم استان کهگیلویه و بویراحمد به چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافتند

هفده نفر از نفرات  برتر مسابقات قرآن کریم استان کهگیلویه و بویراحمد به چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافتند. به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیسههه اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، گفت: در بخش برادران، آقایان موسی اسهروز […]

هفده نفر از نفرات  برتر مسابقات قرآن کریم استان کهگیلویه و بویراحمد به چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیسههه اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، گفت: در بخش برادران، آقایان موسی اسهروز در رشته تفسیر قرآن کریم، مهدی شعبانی در رشته قرائت ترتیل، علیرضا مسیح پور در رشته قرائت تحقیق، حسین دست یافته در رشته حفظ کل، روح اله حبیبی مقدم در رشته حفظ ده جزء، روح اله کمالی در رشته اذان و محمود اسماعیلی در رشته دعا خوانی در این مسابقات شرکت کردند.

عبدالمحمد نمازی، افزود: در بخش خواهران، خانم ها سیده مهری ارشدی نیا و فاطمه صداقتی در رشته حفظ احادیث، طاهره طیب زاده و فلک انصاری در رشته حفظ موضوعی، فاطمه بستام در رشته قرائت ترتیل، سحر تجاره در رشته قرائت تحقیق، ناهید اژدری در رشته حفظ کل، صدیقه دیورخش در رشته حفظ بیست جزء، زینب امیله در رشته حفظ ده جزء و افسانه علیپور در رشته دعا خوانی در مسابقات کشوری قرآن کریم شرکت می نمایند.

وی تصریح کرد: مسابقات بخش معارفی شهریورماه سال‌جاری در شهر قم برگزار شد و مسابقات بخش خواهران هم از ۱۱ مهرماه تا ۱۹ مهرماه سال‌جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

نمازی، در پایان بیان نمود: در مرحله مقدماتی در بخش های اوایی که شهریور ماه در قم برگزار شد، آقای علیرضا مسیح پور به مرحله بعدی راه یافتند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه