کد خبر: 1272

تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۸

همزمان با روز جهانی پست:مدیر اداره پست گچساران در نشست خبری با اصحاب رسانه گچساران ازرشد ۲۸ درصدی مرسولات پستی نسبت سال گذشته خبرداد

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران مدیر اداره پست گچسارانضمن تبریک روز جهان پست از رشد ۲۸ درصدی مرسولات پستی این اداره خبرداد.ایمان حضرتی نژاد در جمع خبرنگاران افزود:۱۷ مهر مصادف با ۹ اکتبرمیلادی در سراسر جهان به عنوان روز جهانی پست نامگذاری و سنبل پاسداشت از نهادی است که قدمتی به بلندای تاریخ دارد . مدیر اداره پست گچساران ادامه داد:شبکه پست به عنوان یک نهاد ارتباطی در همه ادوار تاریخ […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران مدیر اداره پست گچسارانضمن تبریک روز جهان پست از رشد ۲۸ درصدی مرسولات پستی این اداره خبرداد.ایمان حضرتی نژاد در جمع خبرنگاران افزود:۱۷ مهر مصادف با ۹ اکتبرمیلادی در سراسر جهان به عنوان روز جهانی پست نامگذاری و سنبل پاسداشت از نهادی است که قدمتی به بلندای تاریخ دارد .

مدیر اداره پست گچساران ادامه داد:شبکه پست به عنوان یک نهاد ارتباطی در همه ادوار تاریخ متناسب با نیازهای روز جوامع نقش زیربنایی درتوسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی ملل ایفا نموده و امروز علی رغم پیشرفت و تعدد دیگر نهادهای ارتباطی ،پست در جهان صنعتی و ارتباطی نقش ویژه ای دارد و به عنوان بازوی صنعت مطرح می شود.

حضرتی نژاد گریزی به عملکرد این اداره زد وافزود:در ۶ ماهه نخست امسال ۱۲۷ هزار و ۴۵۸ فقره ترافیک مرسولات پستی بود که نسبت به سال گذشته رشد ۲۸ درصدی داشت و همچنین قبول و ارسال ۳۵ هزار و ۴۰۱ فقره ترافیک مرسولات پستی از مبدا گچساران اعم از روستایی و شهری به سایر مقاصد از عملکرد ایناداره می باشد.

مدیر اداره پست گچساران با بیان اینکه ورود و توزیع ۸۵ هزار و ۷۹۷ مرسوله وارده به شهرستان که توسط همکاران درب منازل توزیع گردیده است گفت:گچساران در رتبه بندی ارزیابی عملکرد کیفی در سطح استان توانست رتبه خیلی خوبی را بدست بیاورد که این موضوع جز با تلاش های شبانه روزی همکاران خدوم این اداره میسر نبود.

ایمان حضرتی نژاد تاکید کرد :تعداد ۴۹۱۹ عدد کد پستی برای ارائه به سازمان ها و ادارات جهت آدرس دهی دقیق ،انعقاد قرار داد با فروشگاه های اینترنتی شهرستان برای گسترش و رونق کسب وکار ،بازدید مستمر و نوبه ای از ۱۰ دفتر پستی دفاتر پیشخوان دولت به منظور کنترل وضعیت خدمت رسانی و حفظ رضایتمندی خدمات و همچنین همکاری با بانک ها برای توزیع ابلاغیه و اخطاریه ها در راستای حذف تردد های زائد از جمله اقدامات اداره پست گچساران بوده است.

 

مدیر پست گچساران با اشاره به اینکه رعایت اصول صحیح آدرس نویسی به توزیع سریعتر مرسولات کمک می کند افزود:اگر شهروندی بعد از ۲۴ ساعت از ورود به شهرستان مرسوله خود رادریافت نکرد می تواند با مراجعه یا تماس با ایناداره از وضعیت مرسوله خود اطلاع پیدا کند.

حضرتی نژاد در پایان ضمن تقدیر از همکاران توزیع و قبول این اداره خاطرنشان کرد :یکی از مشکلات توزیع مدارک خودرویی و هویتی نداشتن آدرس و شماره تماس و کد پستی است که در این راستا جهت کاهش برگشتی مرسولات جلساتی با پلیس راهور و دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ داشتیم و از آنان درخواست نمودیم تا ارباب رجوع با مراجعه به اداره پست و دریافت تاییدیه کد پستی ملک ها  مار ا در راه خدمت به مردم شهرستان یاری نمایند.

 

ابرچسب ها :
Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه