کد خبر: 1768

تاریخ انتشار: دی ۲۷, ۱۳۹۸

گفتهای تاجگردون در لیشتر

غلام رضا تاجگردون در جمع مردم لیشتر گفت: از میزبانی و مهمانی مردم لیشتر تشکر می کنم و خدا را شاکرم که توفیق دیدار و زیارت شما را در دیارتان نصیب بنده کرده است.   وی افزود: آغاز یک راه و برای رسیدن به یک هدف مشترک که جز برای تعالی هدف و میهنمان نیست. تاجگردون گفت: امروز حرفای گرم امام راحل از حنجره جانشین […]

غلام رضا تاجگردون در جمع مردم لیشتر گفت: از میزبانی و مهمانی مردم لیشتر تشکر می کنم و خدا را شاکرم که توفیق دیدار و زیارت شما را در دیارتان نصیب بنده کرده است.

 

وی افزود: آغاز یک راه و برای رسیدن به یک هدف مشترک که جز برای تعالی هدف و میهنمان نیست.

تاجگردون گفت: امروز حرفای گرم امام راحل از حنجره جانشین برحقش در نماز جمعه تهران یکبار دیگر به پا خواست و برای همدلی

وی ابراز کرد: جمهوری اسلامی ایران آنچنان است که منشور نشان داده و بیان کرده و همه ما متعهد و ملتزم به قبول کردن آن اصولی هستیم چه کسی که بخواهد رای دهد چه آن که نخواهد رای دهد

تاجگردون گفت: روزی که باید با هم باشیم ۲اسفند ماست.

تاجگردون ابراز کرد: در جمهوری اسلامی انچنان که منشور قانون اساسی نشان داد و همه متعهد به این قانون است اصولی است همه باید ملزم به این قانون باشیم.

وی ادامه داد: قانونی که ثمره ان خون شهداست که بر ان اساس زیر خدمت ولایت فقه ایرانی با عزت را در برابر اهریمنان رقم زدیم.

تاجگردون اظهار داشت: امروز ایران بر خلاف انچه دشمنان فکر می کنند مقتدر تر شده است.

وی ابراز کرد: ایران سرداران بزرگی دارد برای نمونه سردار سلیمانی یکی از انها بود ما صدها قاسم سلیمانی را داریم که در مقابل دشمنان ایستادگی می کند.

وی با بیان اینکه دشمنان باید بدانند ملت ما را نمی توانند شکست دهند گفت: گام های ما روز به روز نزیک تر می شود.

تاجگردون افزود: دلسرد کردن مردم که شما نقشی ندارید دیگران برای شما تصمیم می گیرند کار دشمن است، انچه بیش از همه نیازاست امید به اینده به زندگی بهتر و ایران سرافزار است.

تاجگردون با بیان اینکه انچه مهم است این می باشد که مردم با چه دلی پای صندوق بروند گفت: مردم شریف هشت سال وکالت خود را به تاجگردون دادید تا به عنوان وکیل خدمت گذار شما باشد وبنده تلاش کردم در زمان خدمت مایه افتخار شما باشم.

وی افزود: گچسا ان استعدادهای های بزرگی دارد که می تواند نقش آفرین شوند.

تاجگردون افزود: انچه برای هر دلسوزی لازم است ، این است کار را باید به سرانجام به مقصود برسانند.

وی گفت: حرف ها حدیث ها و تهمت هایی شنیدید و خواهید شنید که باید صبر داشت و سعی می کنیم خودمان را انچه هستیم نشان دهیم.

وی گفت: تمام انچه بر زمین داشتند به تهران بردند که الان تمام شده است.

تاجگردون گفت: اصوالگرایی و اعتقاد به اصول این است به چارچوب ها اعتقاد داشته باشند.

وی خطاب به مردم افزود: سعی می کنم خود را اثبات کنم نه دیگران را نقص کنم و کار ساده ای نبود در تلاطم بی مهری و بی اخلاقی ها انچه را هست نشان دهیم.

تاجگردون ابراز کرد: هر چه می خواهند می گویند و ساز زدند در این دور از انتخابات نمی اید تایید نمی شود الان تایید شدیم، و هم اکنون انچه بر زبانشان هست میزنند.

تاجگردون ادامه داد: میگویند خرید این ایت الله و اون ایت الله- شاید شما نرخ داشته باشد ولی اینها نرخ ندارند و من میدانم نرخ شما چقدر است.

وی با بیان اینکه تاجگردون عدد کوچکی در مقابل اینها ست گفت: انقلاب و نظامی را که به پای ان جنگیدیم تا من و تو هستیم قابل شکست نیست و این زشت است که هر چه لایق خود است به نظام بگویید.

وی افزود: امروز بر جای خواندم که مشخص شده انتخابات سالم نیست، شما که تمام توان خود را بکار بردید برای رد صلاحیت من بی پروار توهین کردید.

وی ابراز کرد: احساس می کنم مردم و جامعه من ظرفیت بیش از این را ندارد باید کار را تمام کرد.

تاجگردون اظهار داشت: این مردم با تمام مسئولان نظارتی داخل و کشور اگر زره ای مال حرام را در مال من دیده اید در انتخاب شرکت نمی کنم،

وی با بیان اینکه ابرو را سر راه به دست نیاوردم که اینطوری ازدست دهم گفت: ۳۰سال در اقتصاد کشور تلاش کردم شما که قلم تان برنده است چرا تلاش می کنید من نباشم.

وی افزود: انها امروز این حرفها را میزنند یعنی اینکه یک اصل را پذیرفته اند یعنی پیروز انتخابات تاجگردون است.

تاجگردون ابراز کردمردم گچساران و باشت باید باهوش باشند، در دور اول انتخابات که شرکت کردم، ۱۲سال پیش رسانه بیگانه گفتند مواظب بنده باشد من نمی دانم چه بین برخی افراد و رسانه بیگانه است.

وی افزود: کی خوراک خبری انها را میدهد اصلا ساده نگیرید اینها انسان های در نماد پوشالی خود مزدور هستند و از هر روشی بخواهند استفاده می کنند.

وی ابراز کرد: شما دیدیده در کمیسیون تلفیق با خون سردی کارمردم انجام می دادم انچه در مورد من گفته شد مرور کنیم.

تاجگردون تصریح کرد: یک سال پیش در یک برنامه مستقیم سخنگوی قوه قضایی اسم چند نفر از شهرم را مزدور اعلام کردند ولی من اعتراض کردم.

 

Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • داود هاشمی

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۸

  0 - 0

  طایفه گشین و لیشتریها سنگ تمام گذاشتن درود بر مردمان دلیر و شجاع و فهیم گچساران و باشت
  درود بر دکتر تاجگردون

  Likes(0)Dislikes(0)

  پاسخ

ارسال دیدگاه