کد خبر: 1995

تاریخ انتشار: بهمن ۲۴, ۱۳۹۸

قطار تاجگردون به خانه آخر رسید ستاد مردمی تاجگردون با شگوه افتتاح شد

مراسم افتتاحیه ستاد تاجگردون در شهر دوگنبدان برگزار گردید   به گزارش خبرنگار صدای گچساران، تاجگردون نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغاتی و جوانان حامی خود شامگاه۲۴بهمن ماه اظهار داشت : سلام خدمت تمامی شهروندانم که به این مکان آمدند […]

مراسم افتتاحیه ستاد تاجگردون در شهر دوگنبدان برگزار گردید

 

به گزارش خبرنگار صدای گچساران، تاجگردون نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغاتی و جوانان حامی خود شامگاه۲۴بهمن ماه اظهار داشت : سلام خدمت تمامی شهروندانم که به این مکان آمدند تا برای خود تصمیم بگیرند و بگویند ما راهی را که انتخاب کرده ایم ادامه میدهیم،تا کور شوند هر آنکه نتواند دید.

وی با بیان اینکه امروز مانند۴سال گذشته آغاز کارمان با جوانان بود و در روز اول جوانان آمدند و کار تمام شد،ادامه داد:با هر درد و آسیبی که داشتیم و داریم با هم میمانیم و میسازیم دیارمان را.

تاجگردون افزود: سختی ها را گذرانده،دردها را کم کردیم و نسخه ها را پیدا کردیم و این راه خوش سیما را به هیچ کس و هیچ چیز نمی فروشیم.

وی تصریح کرد: کور پنداشتند آنان که فکر کردن با دسیسه می توانند این جوانان را خاموش کنند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس بیان داشت : امروز راه ما شفاف است، عزت، آزادی و زندگی برا همه است.

تاجگردون افزود: این جوانان آمدند تا بگویند به عهدی که با تاجگردون بسته اند ایستاده اند.

نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد : ما ریشه در خاک داریم و درخت بلوطیم، ریشه هایمان در خاک است.

وی با بیان اینکه برخی یادشان رفته که ما که هستیم، افزود: ما در کنار هم شهرمان را میسازیم و پیش خواهیم رفت،نه عبور می کنیم، نه کامبک می کنیم و نه مختار می خواهیم،ما فقط یک چیز میخواهیم صداقت و صمیمیت،ما فقط میخواهیم برخی راهمان را کج نکنند.

تاجگردون ادامه داد : غیرتمندان ، جوانان گچسارانی و ای آنانی که امید به آینده گرفتید بدانید اگر درد دارید درمانتان همین راه است و لاغیر.

وی افزود: برخی ما را از این راهها زیاد بردند،بردند سرچشمه و به ما آب ندادند و برگرداندند.

تاجگردون گفت : این جوانان آمدند که بگویند میخواهیم در زندگی خود و آینده مان نقش بیافرینیم.

وی افزود: من آمده ام تا بگویم تاجگردون همچون سالهای گذشته غلام گچسارانی هاست، بگویم حلوقمم حلقوم بچه های گچسارانی است،آمده ام بگویم اگر میخواهم در این مسیر با هم باشیم چون میخواهم پشتم به پشتی دست شما گرم باشد.

این کاندیدای شاخص ادامه داد: جوانان، پدران و جوانان پشتم را بگیرید تا دست توانای شما باشم،پشتم را بگیرید تا به جرات بگوم لر هستم،صدایم نلرزد، گلویم نخراشد و بگویم حق مردمم همین است.

تاجگردون تصریح کرد: بشتابید حقتان بیش از این است که فکر می کنید،امروز آغاز راه است با هم باید تلاش کنیم،همه با هم بلند شویم و بکویم،.برای خود و آینده تان تلاش کنید و مستقیم به جلو بروید‌.

وی افزود: قبلتر محبت کردم و گفتم صداهایی که می شنوید صدای گنجشک است اما حال می گویم آن صداها صدای کلاغان بدآواز بود .

تاجگردون عنوان کرد: من کسی بودم که شعور و شعارم را در خدمت مردم و ایران عزیز گذاشتم.

وی افزود: برخی خواستند همه را از ما بربایند،کور خواندید بیاید ببینید این شعور و حساسیت جامعه را، اینها غلام خودشان را رها نمی کنند.

تاجگردون ادامه داد: من راهم، هدفم، برنامه ام و مسیرم مشخص است.

وی افزود: اکنون وقت به سایه نشستن پدران است، وقت این است که بگویم این سرو قامتی که ساخته ایم از آن ماست و رهایش نمیکنیم، ما میخواهیم در این راه شما همراهمان باشید.

نماینده فعلی مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خطاب به هوادارنش گفت : تا۲اسفندنخوابید من هم نمی خوابم،من چرا نمیخوابم؟من به عشق شما نمیخوابم.

تاجگردون گفت: من محافظ مسلح هستم و دندانهای تیز و شوم کسانی که۳۰سال خون این مردم را آشامیدند را می بینم.

وی افزود: تاجگردون هیچ نیاز مالی ندارد۳۰سال خدمتش را کرده،آن چیزی که می بینم عزت شما و آن چیزی که نمی خواهم دندان خون آشامان است.

شاخص ترین کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت ادامه داد: به کسانی که از من ناراحت هستند ابلاغ سلام بکنید و بگوید اگر در مدت خدمت تاجگردون کاهلی در من بوده و دیده اید عذر می خواهد.

تاجگردون گفت : برخی کور خوانده اید آنچه خودمان کاشته ایم خودمان نیز درو می کنیم.

وی افزود: یاریم دهید در این راه که راه شماست،با هم برویم.

تاجگردون بیان داشت: روز سوم اسفند هتریک خواهیم کرد،جشن خواهیم گرفت و صدای سرود سوم را با هم خواهیم خواند.

وی گفت: بیاید صدای بلبلان خوش آواز را بر فراز آسمان گچساران و باشت طنین انداز کنیم.

تاجگردون گفت: کلاغان بد صدا باید از این شهر برو

Likes(0)Dislikes(1)
ارسال دیدگاه