کد خبر: 2354

تاریخ انتشار: مرداد ۷, ۱۳۹۹

۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح احداث پردیس فرهنگی هنری شهر دوگنبدان در سال جاری اختصاص یافته است

 به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران:۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح احداث پردیس فرهنگی هنری شهر دوگنبدان در سال جاری اختصاص یافته است. امیرحسین نوروزی در گفت و گو با خبرنگاراین پایگاه خبری اظهار داشت: اجرای فاز دوم این طرح هم اکنون  مناقصه آن  مشخص  شد و با انتخاب پیمانکار و عوامل اجرایی عملیات […]

 به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران:۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح احداث پردیس فرهنگی هنری شهر دوگنبدان در سال جاری اختصاص یافته است.
امیرحسین نوروزی در گفت و گو با خبرنگاراین پایگاه خبری اظهار داشت: اجرای فاز دوم این طرح هم اکنون  مناقصه آن  مشخص  شد و با انتخاب پیمانکار و عوامل اجرایی عملیات اجرایی پردیس فرهنگی هنری این شهر به زودی شروع خواهد شد.
وی تصریح کرد: پردیس هنری شهر دوگنبدان در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با زیربنای ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربع در حال ساخت است و ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس فرهنگ ارشاداسلامی گچساران ابراز داشت: برای انجام فاز نخست این طرح ۱۷۰میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: این پردیس هنری از بخش‌های مختلفی از جمله سالن موسیقی، سالن همایش و برنامه‌های عمومی، سالن پلاتو، نگارخانه، گالری، موزه، سینما، گیم نت، کافی نت، سالن کنفرانس، کتابخانه تخصصی، مجموعه اداری و پارکینگ تشکیل شده است.

نوروزی با اشاره به اهمیت وجود زیرساخت های فرهنگی در گچساران ابراز امیدواری کرد: تکمیل این طرح بتواند گامی اثربخش برای فعالیت اهالی فرهنگ و هنر در محیطی زیبا باشد.

  • صالح الماسی/ مدیر مسئول پایگاه خبری صدای گچساران
  • Likes(0)Dislikes(0)
    ارسال دیدگاه