کد خبر: 2361

تاریخ انتشار: مرداد ۱۲, ۱۳۹۹

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مرداد آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مرداد آغاز می شود ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از دوشنبه ۱۳ مردادماه آغاز می شود و تا پنج شنبه ۲۳ مرداد ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از ۱۳ مرداد آغاز می شود

ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از دوشنبه ۱۳ مردادماه آغاز می شود و تا پنج شنبه ۲۳ مرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بیمه ای و درمانی خود را با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق آزمون کتبی استخدام کند.

بر اساس این گزارش ، ثبت نام این آزمون از روز دوشنبه ۹۹/۵/۱۳ تا پنج شنبه ۹۹/۵/۲۳ از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی الکترونیکیwww.sanjesh.or برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله شرایط ثبت نام، مدارک و اطلاعات مورد نیاز، رشته ها و محل های مورد پذیرش و…. می توانند به سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مراجعه کنند.
انتها خبر صالح الماسی

Likes(2)Dislikes(1)
ارسال دیدگاه