کد خبر: 2509

تاریخ انتشار: شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

پیام شهردار دوگنبدان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران شهردار شهر دوگنبدان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیام صادر کردند. در این پیام چنین آمده است: ‌‌‌ بسمه تعالی امام خامنه‌ای(مدظله العالی): جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد. هفته […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گچساران شهردار شهر دوگنبدان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیام صادر کردند.
در این پیام چنین آمده است:
‌‌‌ بسمه تعالی

امام خامنه‌ای(مدظله العالی): جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد.
هفته دفاع مقدس مظهر حماسه، وحدت ، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران اسلامی و تداعی کننده دلاوری و سلحشوری مردان و زنانی است که برای دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرده و استقلال و آزادگی را برای نسل های آینده این سرزمین به ارمغان آوردند.

مردم غیور شهر دوگنبدان در طول هشت سال جنگ تحمیلی با پیروی از فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، دفاع از تمامیت ارضی کشور را وظیفه خطیر خود دانسته و با حضور جوانان این دیار در جبهه های نبرد حق علیه باطل جانبازان و شهدای گرانقدری را به نظام اسلامی تقدیم نمودند.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره امام راحل ، شهيدان والامقام دوران دفاع مقدس،مدافعان حرم و انقلاب اسلامي و تبريك هفته دفاع مقدس، توفيق روز افزون آحاد مردم شريف ايران اسلامي بويژه مردم شهيد پرور شهر دوگنبدان را در پاسداري و ادامه مسير پرافتخار شهدا ، ايثارگران و آزادگان از خداوند منان مسئلت مي نمايیم.»

روابط عمومی شهرداری دوگنبدان

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه