کد خبر: 2738

تاریخ انتشار: آبان ۱۳, ۱۳۹۹

سرپرست اداره منابع آب شهرستان گچساران منصوب شد. تصاویر

به گزارش صدای گچساران رسول فرهادی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در ابلاغی “سید معصوم افضلی” را به عنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان گچساران منصوب کرد. در این ابلاغ آمده است:احتراما؛با توجه به مراتب تعهد،شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی ،بنا به پیشنهاد سرپرست معاونت حفاظت و بهره […]

به گزارش صدای گچساران رسول فرهادی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در ابلاغی “سید معصوم افضلی” را به عنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان گچساران منصوب کرد.

در این ابلاغ آمده است:احتراما؛با توجه به مراتب تعهد،شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی ،بنا به پیشنهاد سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان گچساران منصوب می شوید.تا نسبت به انجام وظایف محوله مطابق با قوانین و مقررات و تحت نظر اینجانب و تعامل با معاون مربوطه اقدام نمایید، توفیق روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

گفتنی است “عارف بهگام” از ۲۷مهرماه ۹۱ مدیریت اداره منابع آب شهرستان گچساران را عهده دار بود که در مسئولیتی جدید به مرکز استان خواهد رفت.

این درحالی است که “افضلی” نیز از سال۸۱تا ۸۵ به عنوان مسئول اجرایی تونل های سرریز سد کوثر ،از ۸۵تا۸۷ به عنوان معاون اجرایی و جانشین رئیس کارگاه شبکه آبیاری و زهکشی دشت لیشتر، از سال۸۷تا ۹۰ به عنوان نماینده کارفرما آب منطقه ای در پروژه آبرسانی شرب گچساران، از ۹۰تا ۹۱ نماینده کارفرما در شبکه آبیاری خیرآباد و از سال ۹۱ به مدت ۸سال معاون اداره منابع آب گچساران را عهده دار بود.

انتهای پیام/

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه